Į pradžią

Auto naujienos

Mercedes-Benz atveš į Šanchajų A-klasės konceptą

2011-04-11 13:22

Mercedes-Benz 2011 A-klasės konceptasBalandžio mėnesį Šanchajaus autosalone įvyks atnaujinto A-klasės Mercedes-Benz koncepto pasaulinė premjera. Naujienos charakteristikos ir oficialios nuotraukos jau paskelbtos spaudoje. 3-jų durų hečbekas įgavo labai įsimintiną dinamišką išvaizdą koncepto F800 stiliumi su charakteringomis aštriomis reljefinėmis briaunomis ant kėbulo. Dėmesį patraukia neįprastos radiatorių grotelės su žvaigždėto dangaus efektu, kurios sudarytos iš daugybės metalinių „kniedžių“ juodame fone. Ta pati tema plėtojama žibintų ir ratų diskų dizaine.

Subaru parodė pirmą naujosios Impreza nuotrauką (1)

2011-04-11 12:14

Subaru Impreza 2011Pasaulinės modelių premjeros tarptautiniame motor-šou Niujorke išvakarėse Subaru pirmą kartą paskelbė naujos kartos Impreza nuotrauką. Nuotraukoje pavaizduotas sedanas, bet pranešama, kad autosalone Subaru gali pademonstruoti ir penkių durų Impreza hečbeką.

Marokiečio baikerio beprotiškas triukas: su mopedu 140 km per valandą greičiu kregždutės poza (video)

2011-04-09 20:02

Marokiečio baikerio triukasVairuotojai nufilmavo beprotišką triuką, atliktą vikruolio marokiečio. Jis pravažiavo 140 km per valandą greičiu gulsčias ant mopedo ir net pralenkė keletą mašinų. „Sprendžiant pagal riaumojančio variklio garsą tai buvo vienintelis būdas su tokiu laužu išvystyti tokį didžiulį greitį“, - komentavo Carscoop leidinys, susižavėjęs arabų ekstremalo poelgiu.

Unikalūs Bertonės konceptai parduodami iš varžytinių

2011-04-08 12:07

Bertone Lancia Stratos HF ZeroŠeši unikalūs italų Bertone atelje konceptai bus parduoti aukcione, bankrutavusios kompanijos valdymo tarybos sprendimu. News Europe praneša, jog pradinė visų lotų kaina yra daugiau kaip 6 milijonai eurų. Bus parduodami tokie automobilių dizaino šedevrai kaip Lamborghini Marzal, pasitarnavęs prototipu modeliui Espada. Konceptas žymus dar tuo, kad 1967 metais dalyvavo parodomuosiuose važiavimuose Monako Grand Prix, kurį stebėjo princas Renje ir princesė Greis. Jo autoriumi buvo genialusis Marčelo Grandini, dirbęs Bertone nuo 1965 iki 1980 metų.

Naujas VW vabalas be jokių ramunėlių! (1)

2011-04-06 14:32

Naujas VW VabalasAntrosios kartos Volkswagen New Beetle iš pirmo žvilgsnio nelabai skiriasi nuo savo pirmtako. Tačiau šis automobilis savo bendrąja stilistika, stipriai pažemintu stogu ir „išpūstomis“ ratų arkomis, pretenduoja tapti tikru sportiniu kupe.

Toyota palieka visas savo gamyklas Šiaurės amerikoje

2011-04-05 17:56

Toyota gamyklaStambiausias pasaulyje Toyotų gamintojas pristabdys automobilių surinkimą visose Šiaurės Amerikos gamyklose, kadangi sutriko komplektuojančių detalių iš Japonijos pristatymas. Associated Press perdavė, kad oficialusis kompanijos atstovas Maikas Gossas pranešė, jog gamyklų pristabdymas vėliausiai prasidės balandžio pabaigoje. Dar jis pabrėžė, esą dėl šio priverstinio sutrikimo gali nukentėti apie 25 tūkstančiai gamyklų darbuotojų.

Naujas BMW M5. Pirmosios oficialios nuotraukos

2011-04-04 20:13

Naujasis BMW M5Naujosios kartos sportinio tipo sedano BMW M5 oficialusis debiutas turi įvykti autosalone Šanchajuje dar šį mėnesį. Tačiau, kaip bavarai beslėptų savo naujienas, jos vis tiek išaiškėja. Kai kurie vokiškosios žiniasklaidos paparaciai pažeidė draudimą ir paskleidė labai laukiamų naujienų nuotraukas.

BMW paleidžia į prekybą naują visureigį (6)

2009-07-14 15:36

BMW X1BMW tęsia savo tradicijas ir toliau gali pasigirti įvairių dydžių bei konfigūracijų automobiliais. Šiandien Jums galime pristatyti patį mažiausią „parketininką“ – BMW X1. Dabar ši kompanija, turėdama keturis modelius, pažymėtus „X“ indeksu, visureigių šeima pasivijo patį Mercedes-Benz.

Padangos – pagrindinės 2009-ųjų vasaros naujienos

2009-04-14 22:04

Padangos – pagrindinės 2009-ųjų vasaros naujienosŠtai ir atėjo laikas, kai termometro stulpelis nekrenta žemiau nulio, todėl jau pats tas užvažiuoti į autoservisą ir pakeisti automobilio padangas į vasarines. O tiems, kurie jau pasiryžo visiškai atsinaujinti, mes paruošėme keletą šio sezono naujienų. Papasakosim ne tik apie lengvųjų automobilių naujoves. Įdomu, kad šį sezoną padangų gamintojai neapsiribojo tik naujais lamelių piešiniais ir gumos sudėties pakeitimu, bet išleido ir keletą „nou-hau“.

Pagrindinei Detroito staigmenai - Mercedes – krizė nė motais (6)

2009-01-26 21:25

Kol paparacai medžiojo naujos kartos E-klasės sedaną ir reguliariai siuntinėdavo užmaskuotų prototipų nuotraukas automobilių leidiniams, vyrukai iš Štutgarto smagiai sau šaipėsi. Juk dauguma suinteresuotų buvo įsitikinę, kad automobilio premjera įvyks kovo mėnesį Ženevos autosalone – būtent ten dažniausiai yra pristatomi europiniai modeliai. O jie kaip tyčia jį atvežė į Detroitą.

Koncepciniai automobiliai, kuriuos galima bus įsigyti jau 2009 metais

2008-12-19 12:12

Land Rover2008-aisias automobilių gamintojai pristatė apie šešiasdešimt konceptų. Ne visi jų ateityje pasirodys mūsų keliuose. Kai kurie iš jų – labai tolima, bet reali perspektyva. Būtent šie automobiliai stebina ir žavi savo fantastiniais interjerais, naujomis formomis, versdami gailėtis, kad ateitis tokia tolima.

Naujasis Mustang išvaikys konkurentus (2)

2008-11-21 13:45

Ford Mustang_001Beveik prieš penkerius metus Ford nustebino visus, pristatydamas naują Ford Mustang kartą Detroito automobilių salone. Naujasis 64-tų metų klasikinis kupė - toks Mustang tapo jaunimo ir „tiuninginių“ kompanijų numylėtinis ir puikiausiai parduodamas Valstijose, kaskart vis papildomas įvairiausiomis naujovėmis ir „užtaisytomis“ modifikacijomis. Per visą savo istoriją legendinis automobilis buvo parduotas devynių milijonų tiražu. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir paerzinę visuomenę nuotraukomis, dizaineriai pristatė atnaujintą 2010-ųjų Mustangą.

Žieminės padangos. Išsirinkti sunku, bet įmanoma... (7)

2008-10-20 15:27

Ziemines padangosJau artėja žiema, todėl turime keisti padangas į žiemines. Jokių problemų, jei praėjusio sezono padangos yra geros būklės. O jeigu reikia pirkti naujas? Kaip nesuklysti renkantis iš tokio didelio siūlomų padangų asortimento? AutoBonus.lt šį klausimą uždavė įmonei UAB „Balsana“ - vienam stambiausių padangų pardavėjui Lietuvoje. Kompanijos specialistas pasistengė kuo išsamiau papasakoti mums apie žiemines padangas. Kur pirkti, kaip pirkti, kaip įsigyti pigiau ir kodėl reikia saugotis pernelyg patrauklių kainų?

PARIS MOTOR SHOW: SAAB 93-X Air, konceptas kuri kuria jau 7 metus

2008-09-23 18:40

saab-9-x-airPagaliau SAAB pristatė visai naują automobilį. Jau seniai nieko naujo nesiūlantis SAAB koncernas, priklausantis GM korporacijai, Paryžiaus automobilių parodos proga pristatys ateities SAAB 9-3 modelį. Švedijos kompanija teigia, kad naujai kuriamo modelio atramos taškas yra 9-X Air konceptas. Automobilio dizainu rūpinasi General Motors „Advanced Design“ Europos padalinio direktorius Antony Lo. Autentiškas, konservatyviai išlaikytas SAAB dizainas tikrai sulauks pozityvių atsiliepimų, bet kol kas sunku įsivaizduoti 9-X Air konceptą kaip serijinį automobilį.

PARIS MOTOR SHOW: TOYOTA Avensis (3)

2008-09-22 13:14

Avensis_001Pripažintas “patvariuoju žirgeliu“, dabar jau „praeitos kartos“ TOYOTA Avensis pasižymi kokybiškai išpildytu interjeru. Tiek benzininis, tiek dyzelinis varikliai turi plačias gamas, automobilis gali būti nebrangiai ir greitai suremontuojamas. Reikia pripažinti, kad penktus metus gaminamas Avensis, palyginus su Peugeot 407 ar naujuoju Honda Acord, į „premium“ klasę tik pretendavo. Tačiau, kaip teigia gamintojas, Paryžiaus auto parodoje pristatomas naujausias Avensis užtikrintai užims tvirtas pozicijas tarp šio segmento lyderių.

 

Paris Motor Show, Paris mondial de l’automobile, Paryžiaus auto paroda

2008-09-22 10:54

Paris_Motor_Show_001Kaip žinome, ateinantį mėnesį startuoja dvejus metus visų automobilių gerbėjų ir profesionalų laukta Paryžiaus auto paroda. Tai vienas pagrindinių šios industrijos renginių, skirtas naujausiai produkcijai pristatyti bei pateikti visuomenės kritikai konceptualias idėjas.

Volkswagen pristatė naujojo Golf BlueMotion konceptą (3)

2008-09-17 15:43

Golf BlueMotion_001Volkswagen pristatė naujojo Golf BlueMotion konceptą, tai automobilis, kuris išmeta į atmosferą vos 99 g/km CO2. Daugelio Europos Sąjungos šalių kelių mokestis nustatomas atsižvelgiant į transporto priemonės CO2 išmetimą į atmosferą, nustatyta riba nuo kurios prasideda apmokestinimas yra 100 g/km, tai reiškia, kad Golf BlueMotion laimi 1 g/km CO2 ir sutaupys vairuotojams apie 50 eurų per metus.

Paryžiaus Motor Show bus pristatytas 4X4 MINI Crossover Concept (1)

2008-09-16 18:42

Mini_Crossover_001Paryžiaus Motor Show bus pristatytas naujausias BMW dukterinės įmonės MINI, konceptas - 4X4 MINI Crossman miesto visureigis. Tai pirmasis MINI gaminys, siekantis daugiau nei keturis metrus ilgio. Šis modelis, be abejo, sukels daugybę debatų tarp MINI gerbėjų, kadangi Crossover konceptas toli nužengė nuo tradicinių MINI automobilių formų.

Mercedes E-klasė: prasidėjo bandymai (3)

2008-09-12 11:07

Mercedes_E_001Naujoji Mercedes E klasė jau ruošiama pristatymui. Štutgarde Mercedes flagmanui kėbulo identifikacijos kodu W212 atlikti pirmieji baziniai testai.
Nors sunku apie automobilio išvaizdą spręsti iš pirmųjų pasirodžiusių nuotraukų, tačiau jau dabar akivaizdu, kad E klasės eksterjeras žymiai skiriasi nuo praėjusios kartos modelių. Ketvirtosios kartos E klasė pasisavino stambias ratų arkas iš S klasės. Padidėjo bamperių apimtis tiek dėl geresnės smūgio absorbacijos susidūrimo metu, tiek atsižvelgiant į auto remonto kainų bei laiko sąnaudas, kadangi patogiau paruošti ir keisti vientisą plastmasinę dalį negu atskiras metalines kėbulo dalis. Praplėstos priekinės grotelės įgavo naujos formos rėmelius. Naujasis Mercedes W212 universalas savo elegantišką išvaizdą išmainė į sportišką eksterjerą, o tokie ženklūs pasikeitimai, mūsų manymu, gali „išgąsdinti“ lojalius E klasės klientus.

Greičiausias iki šiol sukurtas Audi TT

2008-09-11 10:37

audi_TTAudi TT RS prototipas, kaip matyti nuotraukose, jau paruoštas pardavimui ir testuojamas be jokių kamufliažų. Galima nuspėti, jog TT RS prekyboje pasirodys jau šių metų pabaigoje. TT RS, smarkiai išsiskiriantis iš TT modelių linijos, pasisavins R8 stiliaus „bodykitą“, chromuotus šoninius veidrodėlius ir ovalo formos išmetimo sistemos antgalius. Platesnės ratų arkos, skirtos 19 colių ratams sutalpinti, išlenktas galinis spoileris ir RS bedžai sukuria agresyvią naujojo TT RS automobilio išvaizdą.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9