Apie mus

Sveiki atvykę į autobonus.lt!

Mūsų projekto pradžia – 2007 m. spalio 1 d. Per šį laiką mes pasiekėme, kad autobonus.lt užimtų vietą tarp populiariausių tokio tipo svetainių Lietuvoje ir už jos ribų (Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje).

Siekiame, kad šis projektas taptų vienu geriausiu ir dedame daug pastangų atnaujindami ir tobulindami svetainę. Pastoviai judame į priekį: sukuriame naujas paslaugų formas tam, kad Jums būtų patogu bei malonu naudotis autobonus.lt teikiamomis paslaugomis ir Jūs gautumėte norimą rezultatą.

Mes galime pasiūlyti pakankamai plačią parduodamų transporto priemonių duomenų bazę, kuri kas dieną papildoma vis naujais skelbimais. Mūsų svetainėje Jūs lengvai rasite informaciją apie naujus ir naudotus automobilius, motociklus ir vandens transporto priemones, sunkvežimius ir specialųjį transportą, mikroautobusus, autobusus, turistinius automobilius, žemės ūkio ir miško tvarkymo techniką, parinksite savo automobiliui tinkamas padangas ar ratlankius bei surasite Jums reikalingas atsargines detales.

Jus domina, kas naujo vyksta automobilių pasaulyje? Apsilankykite skyrelyje "Auto naujienos", kur rasite įdomių straipsnių ir trumpų reportažų.

Jeigu turite idėjų kaip pagerinti mūsų svetainę arba radote mūsų darbo trūkumus, o gal tiesiog norite išsakyti savo nuomonę - labai prašome apsilankyti skyriuje "Atsiliepimai, pasiūlymai" ir parašyti savo pastebėjimus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

 

Linkime sėkmės!

autobonus.lt kolektyvas

El. paštas:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutinku