Į pradžią

Auto naujienos

Renkamės mikroautobusą ilgai kelionei: į ką būtina atkreipti dėmesį?

2017-05-03 12:56
Ilgos kelionės – vienas nuostabiausių gyvenimo nuotykių. Būtent jose galima aplankyti daugybę svetimų kraštų, pažinti naujas kultūras, savo akimis išvysti garsiausius pasaulyje lankytinus objektus, pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais ir sutikti naujų žmonių. Nors yra daug būdų, kaip ir kokiomis priemonėmis leistis į ilgą kelionę, dėl daugybės priežasčių pirmenybė neretai teikiama mikroautobusui. Vis dėlto kiekvienas keliautojas turi žinoti, kad egzistuoja tam tikri veiksniai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis mikroautobusą ilgai kelionei. Kaip tik apie juos ir kalbėsime šį kartą.

Colonel Bernie Cox – žmogus, savo gyvenime turėjęsdaugybę kelionių automobiliu, prieš keletą metų lankėsi Gruzijoje. Atstumas,kurį teko įveikti šioje kelionėje, siekė kiek daugiau nei 3 000 kilometrų, oper visą laikotarpį buvo pakeista ne viena transporto priemonė. Akivaizdu,kelionėje įgyta patirtis tik dar labiau praturtino žinių bagažą, todėl šiandienšis žmogus gali pateikti keletą ypač vertingų įžvalgų, kurios labai tiks,besiruošiantiems į kelionę leistis automobiliu.

Sukimo momentas ir galia

Keliauti po Gruziją su BMW X5 bei Subaru Outback3.6R – tikras malonumas, tačiau keliaujant su senute 4 cilindrų Honda kelionėstrukmė atrodė dvigubai ilgesnė, nei buvo iš tikrųjų, – teigia Colonel BernieCox. Taip buvo todėl, kad Honda nėra tokia galinga, kaip pirmosios dvitransporto priemonės, todėl ši aplinkybė neužtikrino kokybiško sukimo momento.Tai ypač aktualu keliaujant po kalnuotas vietoves.

Keliautojas puikiai supranta, kad visos transportopriemonės, įskaitant ir mikroautobusus, gali veikti tyliai arba kelti triukšmą.Pastarasis veiksnys yra tai, ko neturėtų būti leidžiantis į ilgas keliones,kadangi, keliautojo teigimu, nėra nieko baisiau, nei 7 ar daugiau valandųklausytis netylančio triukšmo. Pirmosiomis kelionės dienomis jį dar įmanomatoleruoti, bet vėliau tai sukelia daug nemalonių emocijų. Tai ypač aktualušeimoms, kurios planuoja į kelionę leistis su mažais vaikais. Taigi, jeisvajojate ne tik apie įdomius nuotykius, bet ir poilsį, būtina rinktis tokįmikroautobusą, kuris užtikrintų tylų veikimą.

Erdvė

Leidžiantis į ilgas keliones ypač svarbų vaidmenį suvaidinaerdvė. Nors mikroautobusai savaime erdvesni už įprastus automobilius, renkantisreikėtų prisiminti, kad erdvė – suprantama ne vienodai. Taigi būtinaobjektyviai įvertinti kartu vykstančiųžmonių skaičių bei bagažo kiekį ir pasirinkti tokį mikroautobusą, kuriamevisiems pakaktų vietos. Beje, tokiais atvejais puikiu pasirinkimu gali taptitie mikroautobusai, kurių interjerą galima transformuoti, pavyzdžiui, bagažoskyrių paversti salono dalimi ir atvirkščiai.

Komfortas

Komfortas – ne mažiau svarbus rodiklis. Nemažai keliavimo patirties turintis Colonel Bernie Cox teigia, kadjauni žmonės dar gali prisitaikyti prie laikinų nepatogumų, tačiau, jei esivyresnis nei 25-erių, šie gali gerokai apkartinti kelionę. Geriausias būdas toišvengti – pasirinkti komfortišką mikroautobusą Kokie svarbiausi akcentai? Jų yraišties nemažai – svarbų vaidmenį suvaidins ne tik sėdynių forma bei padėtis,bet ir vėdinimo / šildymo sistema, papildomos funkcijos.

Elektroninis vairo stiprintuvas ir kompiuterinė stabilumo kontrolė

Leidžiantis į ilgąkelionę mikroautobusu iš anksto būtina suprasti, kad ji ne tik dovanos daugpuikių įspūdžių, bet teks ir labai daug laiko praleisti vairuojant. Kad šisprocesas vargintų kaip įmanoma mažiau, būtina priimti tinkamus sprendimus.Vienas iš jų – pasirinkti mikroautobusą su elektroniniu vairo stiprintuvu irkompiuterine stabilumo kontrole.

Sukimo momentas ir galia, triukšmo nebuvimas, erdvė, komfortas, vairo stiprintuvas, kompiuterinėstabilumo kontrolė – tai svarbiausi akcentai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesįrenkantis mikroautobusą kelionei

Komentarai (0)
Vardas: El. paštas:
Nepildykite šio lauko:
← atgal