Auto naujienos

Kas geriau vaikams, dviratis ar paspirtukas?

Kas geriau vaikams, dviratis ar paspirtukas?

2022-12-29 16:53

Vaiko padovanojimas pirmuoju dviračiu ar paspirtuku yra jaudinantis įvykis ir puikus būdas išlaikyti jį aktyvų ir padėti lavinti svarbius įgūdžius. Turint tiek daug skirtingų pirmųjų paspirtukų ir dviračių vaikams, gali būti sunku žinoti, kuris bus geriausias jūsų vaikui.

Kokį automobilį rinktis nuomai?

Kokį automobilį rinktis nuomai?

2022-12-29 16:46

Naudodami tinkamą išsinuomotą automobilį, naujos kelionės atradimą galite padaryti dar įdomesnį. Sužinokite, kaip išsirinkti idealius ratus nuomai.

Į ką atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį?

Į ką atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį?

2022-12-29 13:19

Automobilio nuoma yra labai patogi galimybė, leidžianti trumpesnį ar ilgesnį laiką naudotis jums nepriklausančiu automobiliu. Ši galimybė naudojama įvairiose situacijose, bet dažniausiai tada, kai transporto priemonė reikalinga, pavyzdžiui, savaitgalio kelionei, verslo kelionei arba norint pasiektivietą, į kurią negalima patekti viešuoju transportu.

Autodiagnostika, ar ji reikalinga tik tuomet, kai atsitinka problema?

Autodiagnostika, ar ji reikalinga tik tuomet, kai atsitinka problema?

2022-09-06 10:51

Kompiuterinė diagnostika yra visų šiuolaikinių automobilių pamatas, o be jos šiandieninisautomobilių remontas neapsieina. Kompiuterinė diagnostika suteikia galimybę per itintrumpą laiką surasti ir pašalinti paslėptus gedimus autodiagnozuotame automobilyje beipamatyti nutrūkusius laidus ar grandinių gedimus. Taigi galima teigti, kad sugedus Jūsųautomobiliui ir padarius išvadą, pirmiausia turite atlikti automobilio kompiuterinę diagnostiką,kad išsiaiškintumėte automobilio gedimo priežastį ir gedimo aplinkybes. Automobiliai jauseniai sudaryti ne tik iš mechaninių komponentų ir mazgų, šiuolaikiniuose automobiliuosetaip pat yra sudėtinga elektronika, atsakinga už visų sistemų veikimą.

Viskas, ką turite žinoti, apie savo automobilio apsaugą

Viskas, ką turite žinoti, apie savo automobilio apsaugą

2021-08-12 08:26

Bet koks brangesnis pirkinys – itin atsakingas sprendimas, kadangi tokiais atvejais į vieną dalyką sutelpa ne vieno ir nebūtinai dviejų mėnesių atlyginimas, o kur kas ilgiau kauptos santaupos. Paprastai būtent tokiu pirkiniu tampa asmeninis automobilis, kuriuo rūpinamės bei saugome ne tik jo vidų, bet ir išorę. Klausimas tik vienas – kaip reikia teisingai apsaugoti patį automobilį? Čia kalbame ne apie automobilio ilgaamžiškumą, patogų bei saugų jo naudojimąsi, o būtent apie savo turto apsaugą nuo kitų žmonių. Ką turime apie tai žinoti? Kokios yra dažniausios problemos bei kaip jų išvengti?

Kuo skiriasi žieminės padangos nuo vasarinių?

Kuo skiriasi žieminės padangos nuo vasarinių?

2021-06-09 14:34

Kiekvienais metais, du kartus, vieną kartą kovo pabaigoje – balandžio viduryje ir kitą kartą spalio antroje pusėje – lapkričio viduryje prie autoservisų susidaro eilės. Visi skuba ir nori pasikeisti padangas. Iš vasarinių vairuotojai keičia į žiemines arba atvirkščiai. Pagal kelių eismo taisykles, šaltuoju metų laiku važinėjantys automobiliai turi „avėti“ padangas, kurios atitinka griežtesnius reikalavimus ir geriau sukimba su slidžia kelio danga. Tačiau kokie dar yra skirtumai tarp jų ir kuo konkrečiai skiriasi žieminės padangos nuo vasarinių?

Kokių dalykų reikia jūsų automobilyje?

Kokių dalykų reikia jūsų automobilyje?

2021-04-07 21:17

GPS navigacija, vaizdo registratorius

Važiavimas automobiliu turi būti malonus. Taip pat važiuojant automobiliu turite jaustis saugūs ir užtikrinti. Dėl šios priežasties į automobilius žmonės investuoja didelius pinigus. Kelionės komfortas yra vienas iš tų dalykų, kurie turi didžiulę vertę ir dėl to negaila išleisti šiek tiek daugiau. Nesvarbu ar norite ramiau važiuoti į darbą piko metu ar jaustis užtikrinčiau, kuomet vykstate į kelionę, yra tam tikri įrenginiai bei sprendimai, kurių tiesiog reikia jūsų automobilyje. Štai jų sąrašas.

7 dalykai, kuriuos privalote žinoti pirkdami naudotą BMW

7 dalykai, kuriuos privalote žinoti pirkdami naudotą BMW

2020-11-12 12:33

BMW – tai populiarūs vokiški automobiliai, kurie vertinami dėl jų patikimumo ir ilgaamžiškumo.

Samsonas Around 7 Lakes Rally 2020

Samsonas Around 7 Lakes Rally 2020

2020-09-29 09:46

Puiki žinia visiems ralio gerbėjams! Finalinį LARČ etapą bei LARSČ etapą “Samsonas Around 7 Lakes Rally“ vyksiantį jau spalio 2 - 3 dienomis žiūrovai galės stebėti NEMOKAMAI!

Nenaudojamos transporto priemonės  išregistravimas – būtinas

Nenaudojamos transporto priemonės išregistravimas – būtinas

2020-01-29 08:05

„Regitra“ pastebi, kad įregistruojamų ir išregistruojamų transporto priemonių skaičius šalyje permetus atrodo labai nelogiškas, kadangi įregistruojamų auto – kur kas daugiau. Ar tai reiškia, kadLietuvos ekonomika vis labiau gerėja, tad vienas namų ūkis leidžia sau turėti bent keliasmašinas? Dalinai – taip, tačiau tuo pačiu pamirštama išregistruoti nereikalingas transportopriemones, kurios dažnai dienas „leidžia“ kieme visiškai nenaudojamos.

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai?

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai?

2019-10-08 15:05

Kuomet renkamasi automobilio nuomos paslauga, visais rūpesčiais, susijusiais su automobiliu, pasirūpina nuomos kompanija. Klientui belieka naudotis automobiliu savo poreikiams, automobilio plauti ir kitaip tvarkyti po naudojimo nereikia. Atkrenta ir visos problemos dėl automobilio priežiūros, draudimo, nes tai yra automobilio savininko rūpestis. Ir nors priimta automobilį grąžinti su pilnu baku degalų, bet yra galimybė šio reikalavimo nepaisyti, tiesiog vėliau reikia sumokėti už sunaudotus degalus. Ir jei nuosavame automobilyje naudojame papildomą įrangą, kuri padaro kelionę patogesne, saugesne ar suteikia transporto priemonei papildomų funkcijų, tai nuomotame automobilyje galime susikurti tokią pat aplinką pagal savo poreikius.

Samsonas Rally Rokiškis 2019

Samsonas Rally Rokiškis 2019

2019-07-29 18:31

“Samsonas Rally Rokiškis” tapo gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai rodo, ne tik gausėjančios užsienio sportininkų gretos, bet ir žiūrovų skaičius. Pernai vykusiose varžybose dalyvavo lenktynininkai net iš 15 skirtingų šalių.

Automobilių supirkimas – greitas būdas uždirbti

Automobilių supirkimas – greitas būdas uždirbti

2019-05-14 16:59

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas – ne tik galimybė uždirbti, tačiau taip pat ir atsakingas, ekologiškas požiūris į atliekas, kurios genda, metų eigoje kenkia aplinkai, galiausiai,  gali sukelti Jums gana didelių problemų. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai nereikalingos transporto priemonės yra paliekamos miške net su numeriais ir juos radę žmonės gali panaudoti neetiškais tikslais.

Winter Rally 2019

Winter Rally 2019

2019-01-22 08:30

Pirmasis metų festivalis! Dviejų dienų žiemos festivalis!

WINTER RALLY - Lietuvos ralio čempionato pirmasis etapas - „Winter Rally“ organizuojamas Utenos ir Molėtų rajone 2019 m. sausio 25–26 dienomis.

10 patarimų, kurie pravers kiekvienam vairuotojui

10 patarimų, kurie pravers kiekvienam vairuotojui

2019-01-04 11:57

Šiandien mes eksploatuojame saugesnius automobilius saugesniuose keliuose – šiuolaikinės informavimo priemonės, socialiniai projektai, modernėjančios technologijos ir tobulėjančios vairuotojų mokymo programos pavertė mus geresniais vairuotojais. Tačiau nepaisant tokio progreso, transporto priemonių ir naujų vairuotojų skaičius kiekvienais metais auga neįsivaizduojamu greičiu, todėl autoįvykių skaičius vis dar yra didelis. Vien per 2017 m. Lietuvoje įvyko 3192 eismo įvykiai, kurių metu žuvo 192 žmonės ir buvo sužeisti 3752.

Renkamės mikroautobusą ilgai kelionei: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Renkamės mikroautobusą ilgai kelionei: į ką būtina atkreipti dėmesį?

2017-05-03 12:56

Ilgos kelionės – vienas nuostabiausių gyvenimo nuotykių. Būtent jose galima aplankyti daugybę svetimų kraštų, pažinti naujas kultūras, savo akimis išvysti garsiausius pasaulyje lankytinus objektus, pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais ir sutikti naujų žmonių. Nors yra daug būdų, kaip ir kokiomis priemonėmis leistis į ilgą kelionę, dėl daugybės priežasčių pirmenybė neretai teikiama mikroautobusui. Vis dėlto kiekvienas keliautojas turi žinoti, kad egzistuoja tam tikri veiksniai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis mikroautobusą ilgai kelionei. Kaip tik apie juos ir kalbėsime šį kartą.

Mercedes-Benz atveš į Šanchajų A-klasės konceptą

Mercedes-Benz atveš į Šanchajų A-klasės konceptą

2011-04-11 13:22

Balandžio mėnesį Šanchajaus autosalone įvyks atnaujinto A-klasės Mercedes-Benz koncepto pasaulinė premjera. Naujienos charakteristikos ir oficialios nuotraukos jau paskelbtos spaudoje. 3-jų durų hečbekas įgavo labai įsimintiną dinamišką išvaizdą koncepto F800 stiliumi su charakteringomis aštriomis reljefinėmis briaunomis ant kėbulo. Dėmesį patraukia neįprastos radiatorių grotelės su žvaigždėto dangaus efektu, kurios sudarytos iš daugybės metalinių „kniedžių“ juodame fone. Ta pati tema plėtojama žibintų ir ratų diskų dizaine.

Unikalūs Bertonės konceptai parduodami iš varžytinių

Unikalūs Bertonės konceptai parduodami iš varžytinių

2011-04-08 12:07

Šeši unikalūs italų Bertone atelje konceptai bus parduoti aukcione, bankrutavusios kompanijos valdymo tarybos sprendimu. News Europe praneša, jog pradinė visų lotų kaina yra daugiau kaip 6 milijonai eurų. Bus parduodami tokie automobilių dizaino šedevrai kaip Lamborghini Marzal, pasitarnavęs prototipu modeliui Espada. Konceptas žymus dar tuo, kad 1967 metais dalyvavo parodomuosiuose važiavimuose Monako Grand Prix, kurį stebėjo princas Renje ir princesė Greis. Jo autoriumi buvo genialusis Marčelo Grandini, dirbęs Bertone nuo 1965 iki 1980 metų.

Naujas VW vabalas be jokių ramunėlių!

Naujas VW vabalas be jokių ramunėlių!

2011-04-06 14:32

Antrosios kartos Volkswagen New Beetle iš pirmo žvilgsnio nelabai skiriasi nuo savo pirmtako. Tačiau šis automobilis savo bendrąja stilistika, stipriai pažemintu stogu ir „išpūstomis“ ratų arkomis, pretenduoja tapti tikru sportiniu kupe.

Naujas BMW M5. Pirmosios oficialios nuotraukos

Naujas BMW M5. Pirmosios oficialios nuotraukos

2011-04-04 20:13

Naujosios kartos sportinio tipo sedano BMW M5 oficialusis debiutas turi įvykti autosalone Šanchajuje dar šį mėnesį. Tačiau, kaip bavarai beslėptų savo naujienas, jos vis tiek išaiškėja. Kai kurie vokiškosios žiniasklaidos paparaciai pažeidė draudimą ir paskleidė labai laukiamų naujienų nuotraukas.

1
2
3
4
5
»
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutinku