Auto naujienos

Kaip rūpintis kuro filtrais, kad jie tarnautų ilgiau

Kaip rūpintis kuro filtrais, kad jie tarnautų ilgiau

2024-06-26 12:10

Automobilio kuro filtras yra esminis komponentas, užtikrinantis, kad į variklį patektų švarus ir be priemaišų kuras. Tinkamai prižiūrint kuro filtrą, galite pagerinti automobilio našumą, sumažinti kuro sąnaudas ir prailginti variklio tarnavimo laiką. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rūpintis automobilio kuro filtrais, siekiant užtikrinti ilgą jų tarnavimo laiką.

Daiktai, kuriuos visada verta turėti automobilyje

Daiktai, kuriuos visada verta turėti automobilyje

2024-05-27 15:16

Kiekvienas vairuotojas žino, kad automobilio organizavimas ir parengimas įvairioms situacijoms yra esminis kelionės saugumo ir patogumo aspektas. Nuo būtiniausių avarinių įrankių iki patogumą kelionės metu užtikrinančių aksesuarų – yra daugybė daiktų, kuriuos verta turėti savo automobilyje. Šiame straipsnyje aptarsime kelis svarbiausius daiktus, kurie padės jums jaustis pasiruošusiam bet kokiai kelionės situacijai.

Kokybiškų automobilių dalių pasirinkimas: kaip rasti tinkamas dalis savo automobiliui?

Kokybiškų automobilių dalių pasirinkimas: kaip rasti tinkamas dalis savo automobiliui?

2024-01-24 12:22

Kokybiškų automobilių dalių svarbos negalima pervertinti, nes tai gali turėti didelės įtakostransporto priemonės saugumui.

Priedai, kuriuos verta įsigyti savo automobiliui

Priedai, kuriuos verta įsigyti savo automobiliui

2024-01-18 14:32

Turėti automobilį nėra smagu, jei negalite daryti nieko daugiau nei tik sėsti už vairo bei kažkur važiuoti. Ilgų kelionių ar kasdienio važinėjimo metu norisi komforto. Tam reikia aksesuarų bei priedų, kurių paskirtis - vairavimo patirties gerinimas bei saugumo užtikrinimas.

Automobilio paruošimas rudeniui: ką reikia patikrinti?

Automobilio paruošimas rudeniui: ką reikia patikrinti?

2023-09-28 20:06

Nors ruduo mus dažniausiai pasitinka pakankamai maloniai, po truputį žemėjanti temperatūra ir trumpėjančios dienos primena, jog artinasi šaltasis sezonas. Be visų kitų laukiančių pokyčių, reikia nepamiršti paskirti dėmesio ir savo automobiliui – po ilgų vasaros kelionių tam tikros detalės nusipelnė papildomos apžiūros. Šį kartą aptarsime pagrindinius aspektus, kuriuos vertėtų apžiūrėti.

Priekinių stiklų tipai ir jų savybės

Priekinių stiklų tipai ir jų savybės

2023-09-28 19:44

Kai kalbama apie saugumą kelyje ir vairavimo komfortą, automobilio priekinis stiklasatlieka labai svarbų vaidmenį. Tačiau rinkoje yra įvairių prekių pasirinkimų, todėl išsirinktitinkamą priekinį stiklą savo transporto priemonei gali būti ganėtinai paini užduotis. Šiamestraipsnyje apžvelgiami įvairių tipų priekiniai stiklai, jų savybės ir svarbūs remonto bei keitimoaspektai.

Dažniausiai pasitaikantys automobilių gedimai: nurodo mechanikas

Dažniausiai pasitaikantys automobilių gedimai: nurodo mechanikas

2023-09-07 17:04

Turintys transporto priemones puikiai žino, kad vieną dieną jos gali važiuoti sklandžiai, o kitą dieną – net neužvesti. Žinoma, sakome gana dramatiškai, tačiau norime pabrėžti, kad net ir geriausios mašinos genda. Reguliarios patikros gali padėti išvengti gedimų, tad svarbu lankytis servise „pagal grafiką“. Meistrai įvertins automobilio būklę ir esant poreikiui sutvarkys gedimus, kol jie dar maži.

Kas geriau vaikams, dviratis ar paspirtukas?

Kas geriau vaikams, dviratis ar paspirtukas?

2022-12-29 16:53

Vaiko padovanojimas pirmuoju dviračiu ar paspirtuku yra jaudinantis įvykis ir puikus būdas išlaikyti jį aktyvų ir padėti lavinti svarbius įgūdžius. Turint tiek daug skirtingų pirmųjų paspirtukų ir dviračių vaikams, gali būti sunku žinoti, kuris bus geriausias jūsų vaikui.

Kokį automobilį rinktis nuomai?

Kokį automobilį rinktis nuomai?

2022-12-29 16:46

Naudodami tinkamą išsinuomotą automobilį, naujos kelionės atradimą galite padaryti dar įdomesnį. Sužinokite, kaip išsirinkti idealius ratus nuomai.

Į ką atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį?

Į ką atkreipti dėmesį nuomojantis automobilį?

2022-12-29 13:19

Automobilio nuoma yra labai patogi galimybė, leidžianti trumpesnį ar ilgesnį laiką naudotis jums nepriklausančiu automobiliu. Ši galimybė naudojama įvairiose situacijose, bet dažniausiai tada, kai transporto priemonė reikalinga, pavyzdžiui, savaitgalio kelionei, verslo kelionei arba norint pasiektivietą, į kurią negalima patekti viešuoju transportu.

Autodiagnostika, ar ji reikalinga tik tuomet, kai atsitinka problema?

Autodiagnostika, ar ji reikalinga tik tuomet, kai atsitinka problema?

2022-09-06 10:51

Kompiuterinė diagnostika yra visų šiuolaikinių automobilių pamatas, o be jos šiandieninisautomobilių remontas neapsieina. Kompiuterinė diagnostika suteikia galimybę per itintrumpą laiką surasti ir pašalinti paslėptus gedimus autodiagnozuotame automobilyje beipamatyti nutrūkusius laidus ar grandinių gedimus. Taigi galima teigti, kad sugedus Jūsųautomobiliui ir padarius išvadą, pirmiausia turite atlikti automobilio kompiuterinę diagnostiką,kad išsiaiškintumėte automobilio gedimo priežastį ir gedimo aplinkybes. Automobiliai jauseniai sudaryti ne tik iš mechaninių komponentų ir mazgų, šiuolaikiniuose automobiliuosetaip pat yra sudėtinga elektronika, atsakinga už visų sistemų veikimą.

Viskas, ką turite žinoti, apie savo automobilio apsaugą

Viskas, ką turite žinoti, apie savo automobilio apsaugą

2021-08-12 08:26

Bet koks brangesnis pirkinys – itin atsakingas sprendimas, kadangi tokiais atvejais į vieną dalyką sutelpa ne vieno ir nebūtinai dviejų mėnesių atlyginimas, o kur kas ilgiau kauptos santaupos. Paprastai būtent tokiu pirkiniu tampa asmeninis automobilis, kuriuo rūpinamės bei saugome ne tik jo vidų, bet ir išorę. Klausimas tik vienas – kaip reikia teisingai apsaugoti patį automobilį? Čia kalbame ne apie automobilio ilgaamžiškumą, patogų bei saugų jo naudojimąsi, o būtent apie savo turto apsaugą nuo kitų žmonių. Ką turime apie tai žinoti? Kokios yra dažniausios problemos bei kaip jų išvengti?

Kuo skiriasi žieminės padangos nuo vasarinių?

Kuo skiriasi žieminės padangos nuo vasarinių?

2021-06-09 14:34

Kiekvienais metais, du kartus, vieną kartą kovo pabaigoje – balandžio viduryje ir kitą kartą spalio antroje pusėje – lapkričio viduryje prie autoservisų susidaro eilės. Visi skuba ir nori pasikeisti padangas. Iš vasarinių vairuotojai keičia į žiemines arba atvirkščiai. Pagal kelių eismo taisykles, šaltuoju metų laiku važinėjantys automobiliai turi „avėti“ padangas, kurios atitinka griežtesnius reikalavimus ir geriau sukimba su slidžia kelio danga. Tačiau kokie dar yra skirtumai tarp jų ir kuo konkrečiai skiriasi žieminės padangos nuo vasarinių?

Kokių dalykų reikia jūsų automobilyje?

Kokių dalykų reikia jūsų automobilyje?

2021-04-07 21:17

GPS navigacija, vaizdo registratorius

Važiavimas automobiliu turi būti malonus. Taip pat važiuojant automobiliu turite jaustis saugūs ir užtikrinti. Dėl šios priežasties į automobilius žmonės investuoja didelius pinigus. Kelionės komfortas yra vienas iš tų dalykų, kurie turi didžiulę vertę ir dėl to negaila išleisti šiek tiek daugiau. Nesvarbu ar norite ramiau važiuoti į darbą piko metu ar jaustis užtikrinčiau, kuomet vykstate į kelionę, yra tam tikri įrenginiai bei sprendimai, kurių tiesiog reikia jūsų automobilyje. Štai jų sąrašas.

7 dalykai, kuriuos privalote žinoti pirkdami naudotą BMW

7 dalykai, kuriuos privalote žinoti pirkdami naudotą BMW

2020-11-12 12:33

BMW – tai populiarūs vokiški automobiliai, kurie vertinami dėl jų patikimumo ir ilgaamžiškumo.

Samsonas Around 7 Lakes Rally 2020

Samsonas Around 7 Lakes Rally 2020

2020-09-29 09:46

Puiki žinia visiems ralio gerbėjams! Finalinį LARČ etapą bei LARSČ etapą “Samsonas Around 7 Lakes Rally“ vyksiantį jau spalio 2 - 3 dienomis žiūrovai galės stebėti NEMOKAMAI!

Nenaudojamos transporto priemonės  išregistravimas – būtinas

Nenaudojamos transporto priemonės išregistravimas – būtinas

2020-01-29 08:05

„Regitra“ pastebi, kad įregistruojamų ir išregistruojamų transporto priemonių skaičius šalyje permetus atrodo labai nelogiškas, kadangi įregistruojamų auto – kur kas daugiau. Ar tai reiškia, kadLietuvos ekonomika vis labiau gerėja, tad vienas namų ūkis leidžia sau turėti bent keliasmašinas? Dalinai – taip, tačiau tuo pačiu pamirštama išregistruoti nereikalingas transportopriemones, kurios dažnai dienas „leidžia“ kieme visiškai nenaudojamos.

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai?

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai?

2019-10-08 15:05

Kuomet renkamasi automobilio nuomos paslauga, visais rūpesčiais, susijusiais su automobiliu, pasirūpina nuomos kompanija. Klientui belieka naudotis automobiliu savo poreikiams, automobilio plauti ir kitaip tvarkyti po naudojimo nereikia. Atkrenta ir visos problemos dėl automobilio priežiūros, draudimo, nes tai yra automobilio savininko rūpestis. Ir nors priimta automobilį grąžinti su pilnu baku degalų, bet yra galimybė šio reikalavimo nepaisyti, tiesiog vėliau reikia sumokėti už sunaudotus degalus. Ir jei nuosavame automobilyje naudojame papildomą įrangą, kuri padaro kelionę patogesne, saugesne ar suteikia transporto priemonei papildomų funkcijų, tai nuomotame automobilyje galime susikurti tokią pat aplinką pagal savo poreikius.

Samsonas Rally Rokiškis 2019

Samsonas Rally Rokiškis 2019

2019-07-29 18:31

“Samsonas Rally Rokiškis” tapo gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai rodo, ne tik gausėjančios užsienio sportininkų gretos, bet ir žiūrovų skaičius. Pernai vykusiose varžybose dalyvavo lenktynininkai net iš 15 skirtingų šalių.

Automobilių supirkimas – greitas būdas uždirbti

Automobilių supirkimas – greitas būdas uždirbti

2019-05-14 16:59

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas – ne tik galimybė uždirbti, tačiau taip pat ir atsakingas, ekologiškas požiūris į atliekas, kurios genda, metų eigoje kenkia aplinkai, galiausiai,  gali sukelti Jums gana didelių problemų. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai nereikalingos transporto priemonės yra paliekamos miške net su numeriais ir juos radę žmonės gali panaudoti neetiškais tikslais.

1
2
3
4
5
»
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutinku