Auto naujienos

Williams komandos nusivylimas

Williams komandos nusivylimas

2008-06-22 11:29

Šį kartą kvalifikacija pateikė daug staigmenų ir staigių kritimų pozicijomis žemyn. Ypač nepasisekė Williams komandai.

Mažas sportinis automobilis: Alfa Romeo pristato MiTo

Mažas sportinis automobilis: Alfa Romeo pristato MiTo

2008-06-21 15:13

MiTo vadinamas naujas greitasis Alfa-Romeo automobilis. 2008 liepą ši transporto priemonė pasirodys Italijoje, o nuo rugsėjo 27 ir Vokietijos rinkoje. MiTo pavadinimas susideda iš dviejų dalių: iš miesto, kuriame įsikūrusi firma – Milano – ir automobilio pagaminimo vietos - Torino - pirmųjų raidžių.

Antrąkart gimęs, prisikėlęs ir originalus visomis prasmėmis – BMW muziejus.

Antrąkart gimęs, prisikėlęs ir originalus visomis prasmėmis – BMW muziejus.

2008-06-21 13:40

Šiandien antrą kartą atidaromas atnaujintas BMW muziejus, Miuncheno gyventojų dar vadinamas „Muziejumi-dubenėliu“. Nuo 1973 metų atidarymo „dubenėlis“ yra ne tik muziejaus tėvynė, bet ir architektūrinis miesto paminklas. Statant šį pastatą į jį buvo integruotas firminis plokščiasis BMW simbolis.

Rinkoje pasirodė naujas septynvietis Subaru

Rinkoje pasirodė naujas septynvietis Subaru

2008-06-21 11:59

Japonų gamintojai Subaru paleido į gatves naują septynvietį Exiga. Erdvų saloną turintis automobilis jau pasiekiamas japonų rinkoje.

Q formų automobilis

Q formų automobilis

2008-06-20 17:42

Patikimas ir tvirtas, praktiškas ir įvairialypis – tai naujojo Fiat Fiorino Qubo ryškiausios savybės. Šios savybės ir raidė Q simbolizuoja automobilio apvalias formas ir savitą charakterį. Fiat Fiorino Pkw-versija nuo 2008 rugsėjo mėnesio pasirodys Vokietijoje bei Italijoje. Naujojo modelio pradinė kaina sieks 13.000 eurų.

Taupiausi benzininiai kabrioletai

Taupiausi benzininiai kabrioletai

2008-06-20 14:45

Melsvas dangus, kaitri saulė ir didžiulės pliusinės temperatūros – taip atrodo vasara. O vasaros metas – kabrioletų metas. Kelionėje į biurą, malonių pasivažinėjimų miesto gatvėmis metu, važiuojant prie jūros ar ežero, sėdėdami kabriolete jausite maloniai dvelkiantį vėjelį.


 

Kompaktiškasis furgonas

Kompaktiškasis furgonas

2008-06-19 16:08

Renault pristato naują Kangoo kompaktišką transporto priemonę Rapid Compact. 3,829 metrų ilgio naudingasis furgonas yra labai patogi priemonė tiekti į kitus miestus ir šalis prekes. Lyginant su kitais Kangoo firmos Rapid modeliais, šis skiriasi būtent savo kompaktiškumu, nes yra 38 centimetrais trumpesnis nei pastarieji.

Sidabrinis lobis – sidabriniam jubiliejui

Sidabrinis lobis – sidabriniam jubiliejui

2008-06-19 14:15

Tai yra istorija, kuri ieško į save panašios: laiminga istorija apie Off-Road-klasiko Pajero iš Mitsubishi motorų namų, kuris yra pakviestas jau ketvirtai kadencijai. 1982 metais Japonijoje pasirodžiusių Pajero modelių buvo parduota 2,5 milijonai visame pasaulyje.

Volvo tobulinimosi taktika

Volvo tobulinimosi taktika

2008-06-19 09:08

Su iki šiol didžiausias galimybes teikiančiu „flexi“ degalų varomu veržimosi mechanizmu išplečia Volvo savo produktų paletę aplinką saugančiais automobiliais. Nuo vasaros rinkoje pasirodė Volvo V70 ir Volvo S80, kuriems paruoštas 2,5 litrų penkių cilindrų 200 arklių galios (147 kW) motoras, kuris gali būti eksploatuojamas tiek su atnaujintu kuru bio-etanoliu, tiek su benzinu.

Populiariausi užsienietiški automobiliai Rusijoje

Populiariausi užsienietiški automobiliai Rusijoje

2008-06-18 17:34


Rusijos gatvėse vyrauja kontrastingi atspalviai – šalia senų moskvičių“ ir „ladų“ galima rasti daugybę užsienietiškų automobilių. Sulig kiekvienais metais jų skaičius nesustabdomai auga.Populiariausi ir paklausiausi automobiliai Rusijoje yra korėjiečių Hyundai. 2004 metais korėjiečių firma pardavė Rusijai beveik 33 tūkstančius automobilių, 2005 skaičius išaugo iki 70. 000. Antroje pagal perkamumą vietoje –Toyota. Toliau seka – Daewoo, Mitsubishi, Ford, Nissan, Renault, Kia, Mazda ir Chevrolet.
Kas liečia konkrečius automobilių modelius, tuomet pirmoje vietoje puikuojasi Hyundai Accent, kuri surenkama pačioje Rusijoje. Toliau seka Daewoo Nexia (surinkta Uzbekijoje), Mitsubishi Langes, Ford Focus (sukonstruoti Rusijoje) ir taip pat Toyota Corolla.

 

Žmogus-mašina-motociklas?

Žmogus-mašina-motociklas?

2008-06-18 13:47

Jo vardas Erockit, turi du ratus, bet kas jis iš tiesų yra, sunku pasakyti. Tai nėra dviratis, bet nėra ir motociklas, jam netinka nei viena sąvoka, apibūdinanti transporto priemonę. Pagrindinė Berlyno firmos idėja yra švarus, nuotaikingas tvarinys, gimęs supratus, kad per daug šiandieniniame pasaulyje išmetama į gamtą teršalų.

 

Mitsubishi kompanija pristatys pilnos sudėties Lancer modelių šeimą

Mitsubishi kompanija pristatys pilnos sudėties Lancer modelių šeimą

2008-06-18 10:09

Šių metų spalio mėnesį rengiamame „Mondial de L‘Automobile“ kartu su pasauline penkių durų Lancer Sportack premjera ir sportiško „Ralliart“ modelio debiutu Europos rinkoje Mitsubishi kompanija švęs Lancer‘io 35 jubiliejų.

Hibridiniai automobiliai – naujoji karta?

Hibridiniai automobiliai – naujoji karta?

2008-06-17 18:59

Pastaruosius kelerius metus neįvyko nei viena automobilių mugė, kurioje nebūtų pristatinėjami hibridiniai automobiliai su integruotais elektros varikliais. Panašu, kad vis brangstant degalams ir netylant diskusijoms apie katastrofišką klimato kaitą, vis populiarėja įvairūs alternatyviniai ir kompromisiniai sprendimai automobilių rinkoje.

Japonų kompanija Genepax sukonstravo vandeniu varomą automobilį

Japonų kompanija Genepax sukonstravo vandeniu varomą automobilį

2008-06-17 17:04

Kompanija CEO Kiyoshi Hirasawa pristato ekologiškai švarų automobilį, kuriam nereikia benzino ar dyzelinio kuro, kad jis riedėtų gatvėmis, pakanka tik vandens.

 

Mazda 2 Sport: „jauna, sportiška ir truputį prasta“

Mazda 2 Sport: „jauna, sportiška ir truputį prasta“

2008-06-17 12:48

Japonai stengiasi nauju sportiniu modeliu Mazda 2 pritraukti jaunus miesto žmones, kurie nori kuo mažiau pinigų išleisti savo pirmajam automobiliui. Francas Daneris (Franz Danner), Mazdos visuomeninių ryšių viceprezidentas apibūdina trijų durų automobilio savininkus kaip „jauni, sportiški ir truputį prasti“. Mes pamėginsime apžvelgti šį „sportišką jaunuolį“ kiek iš arčiau.

Superturbo - ir dar poršas!

Superturbo - ir dar poršas!

2008-06-16 18:57
„Porsche“ neseniai pristatė greičiausią pasaulyje... ne, ne sportinį automobilį. Krosouverį!

Po eilinės galios „injekcijos“ „Cayenne Turbo S“ gali drąsiai mesti iššūkį net ir kai kuriems super automobiliams. Na, gal krosouveris bus šiek tiek sunkiau valdomas, užtat dinamika tikrai jiems nenusileis.

Europos prabangių automobilių gamintojai jau seniai dairosi į Rytus ieškodami naujų pagrindinių savo produkcijos vartotojų. Geriausias šio teiginio įrodymas – tai, kad „Porsche“ savo atnaujinto kultinio krosouverio „Cayenne Turbo S“ debiutą surengė ne kur kitur, o Kinijos automobilių parodoje „Auto China 2008“.

Rafinuotas skonis - Cadillac

Rafinuotas skonis - Cadillac

2008-06-16 17:49
Cadillac – General Motors (GM) priklausanti automobilių kompanija, daugiausiai automobilių parduodanti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji buvo įkurta 1902 metais ir pavadinta Antoine Laumet de La Mothe, sieur de Cadillac, kuris įkūrė Detroito miestą, garbei, o 1909 metais kompaniją nupirko General Motors.

 

Automobilių patvarumo statistika pagal Vokietijos automobilinkų klubą ADAC

Automobilių patvarumo statistika pagal Vokietijos automobilinkų klubą ADAC

2008-06-16 17:38

Jau trečius metus iš eilės vokiečių automobilių gamintojai ADAC turimais duomenimis tiekia vartotojams saugiausius ir patvariausius automobilius.

Šeši iš aštuonių nugalėtojų šioje kategorijoje pagal aktualią automobilių patvarumo statistiką atitenka Vokietijos atstovams. Japonų Mitsubishi modeliai Colt ir Space Star pirmąsias vietas užima tik mažesnių klasių klasifikacijose.

BMW, Audi ir Mercedes automobilių modeliai tvirtai ir neabejotinai užima lyderių pozicijas. BMW X3, Audi A4 ir A6 puikuojasi kaip patikimiausios transporto priemonės važinėti vietovių ir gyvenviečių teritorijose. Tuo tarpu Mercedes SLK pripažintas geriausiu sportiniu automobiliu. Lyderių pozicijas papildo VW Sharan kaip geriausias automobilis-autobusiukas.

Dyzelinė aritmetika

Dyzelinė aritmetika

2008-06-13 18:20

Kai prieš gerą dešimtmetį automobilių gamintojams inžinieriai pasiūlė „Common-Rail“ degalų įpurškimo sistemą, specializuotuose leidiniuose sumirgėjo pranešimai apie dyzelinę revoliuciją. Naujieji jėgos agregatai svarbiausiais parametrais – galia, maksimaliu sukimo momentu, degalų sąnaudomis – buvo visa galva pranašesni už tokį pat darbinį tūrį turinčius benzininius variklius. Tebuvo vienas „bet“, stabdęs visuotinę transporto parko dyzelizaciją. Mašinos su šiais varikliais gerokai brangesnės nei su benzininiais. Pastaruoju laiku dilema tapo dar aštresnė, nes dyzelino kainos ne tik sumušė visų laikų rekordus, bet ir toli už nugaros paliko benzino kainas.

Neblaivūs prie vairo, deja, kol kas kasdienybė

Neblaivūs prie vairo, deja, kol kas kasdienybė

2008-06-13 14:47

Birželio 2–8 dienomis Lietuvoje, taip pat ir daugelyje Europos šalių, policijos pareigūnai keliuose vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių bei kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus. Tai Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) inicijuota policinė priemonė.

«
3
4
5
6
7
8
9
»
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutinku