Auto naujienos

BMW paleidžia į prekybą naują visureigį

BMW paleidžia į prekybą naują visureigį

2009-07-14 15:36

BMW tęsia savo tradicijas ir toliau gali pasigirti įvairių dydžių bei konfigūracijų automobiliais. Šiandien Jums galime pristatyti patį mažiausią „parketininką“ – BMW X1. Dabar ši kompanija, turėdama keturis modelius, pažymėtus „X“ indeksu, visureigių šeima pasivijo patį Mercedes-Benz.

Padangos – pagrindinės 2009-ųjų vasaros naujienos

Padangos – pagrindinės 2009-ųjų vasaros naujienos

2009-04-14 22:04

Štai ir atėjo laikas, kai termometro stulpelis nekrenta žemiau nulio, todėl jau pats tas užvažiuoti į autoservisą ir pakeisti automobilio padangas į vasarines. O tiems, kurie jau pasiryžo visiškai atsinaujinti, mes paruošėme keletą šio sezono naujienų. Papasakosim ne tik apie lengvųjų automobilių naujoves. Įdomu, kad šį sezoną padangų gamintojai neapsiribojo tik naujais lamelių piešiniais ir gumos sudėties pakeitimu, bet išleido ir keletą „nou-hau“.

Pagrindinei Detroito staigmenai - Mercedes – krizė nė motais

Pagrindinei Detroito staigmenai - Mercedes – krizė nė motais

2009-01-26 21:25

Kol paparacai medžiojo naujos kartos E-klasės sedaną ir reguliariai siuntinėdavo užmaskuotų prototipų nuotraukas automobilių leidiniams, vyrukai iš Štutgarto smagiai sau šaipėsi. Juk dauguma suinteresuotų buvo įsitikinę, kad automobilio premjera įvyks kovo mėnesį Ženevos autosalone – būtent ten dažniausiai yra pristatomi europiniai modeliai. O jie kaip tyčia jį atvežė į Detroitą.

Koncepciniai automobiliai, kuriuos galima bus įsigyti jau 2009 metais

Koncepciniai automobiliai, kuriuos galima bus įsigyti jau 2009 metais

2008-12-19 12:12

2008-aisias automobilių gamintojai pristatė apie šešiasdešimt konceptų. Ne visi jų ateityje pasirodys mūsų keliuose. Kai kurie iš jų – labai tolima, bet reali perspektyva. Būtent šie automobiliai stebina ir žavi savo fantastiniais interjerais, naujomis formomis, versdami gailėtis, kad ateitis tokia tolima.

Naujasis Mustang išvaikys konkurentus

Naujasis Mustang išvaikys konkurentus

2008-11-21 13:45

Beveik prieš penkerius metus Ford nustebino visus, pristatydamas naują Ford Mustang kartą Detroito automobilių salone. Naujasis 64-tų metų klasikinis kupė - toks Mustang tapo jaunimo ir „tiuninginių“ kompanijų numylėtinis ir puikiausiai parduodamas Valstijose, kaskart vis papildomas įvairiausiomis naujovėmis ir „užtaisytomis“ modifikacijomis. Per visą savo istoriją legendinis automobilis buvo parduotas devynių milijonų tiražu. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir paerzinę visuomenę nuotraukomis, dizaineriai pristatė atnaujintą 2010-ųjų Mustangą.

Žieminės padangos. Išsirinkti sunku, bet įmanoma...
PARIS MOTOR SHOW: SAAB 93-X Air, konceptas kuri kuria jau 7 metus

PARIS MOTOR SHOW: SAAB 93-X Air, konceptas kuri kuria jau 7 metus

2008-09-23 18:40

Pagaliau SAAB pristatė visai naują automobilį. Jau seniai nieko naujo nesiūlantis SAAB koncernas, priklausantis GM korporacijai, Paryžiaus automobilių parodos proga pristatys ateities SAAB 9-3 modelį. Švedijos kompanija teigia, kad naujai kuriamo modelio atramos taškas yra 9-X Air konceptas. Automobilio dizainu rūpinasi General Motors „Advanced Design“ Europos padalinio direktorius Antony Lo. Autentiškas, konservatyviai išlaikytas SAAB dizainas tikrai sulauks pozityvių atsiliepimų, bet kol kas sunku įsivaizduoti 9-X Air konceptą kaip serijinį automobilį.

PARIS MOTOR SHOW: TOYOTA Avensis

PARIS MOTOR SHOW: TOYOTA Avensis

2008-09-22 13:14

Pripažintas “patvariuoju žirgeliu“, dabar jau „praeitos kartos“ TOYOTA Avensis pasižymi kokybiškai išpildytu interjeru. Tiek benzininis, tiek dyzelinis varikliai turi plačias gamas, automobilis gali būti nebrangiai ir greitai suremontuojamas. Reikia pripažinti, kad penktus metus gaminamas Avensis, palyginus su Peugeot 407 ar naujuoju Honda Acord, į „premium“ klasę tik pretendavo. Tačiau, kaip teigia gamintojas, Paryžiaus auto parodoje pristatomas naujausias Avensis užtikrintai užims tvirtas pozicijas tarp šio segmento lyderių.

 

Paris Motor Show, Paris mondial de l’automobile, Paryžiaus auto paroda

Paris Motor Show, Paris mondial de l’automobile, Paryžiaus auto paroda

2008-09-22 10:54

Kaip žinome, ateinantį mėnesį startuoja dvejus metus visų automobilių gerbėjų ir profesionalų laukta Paryžiaus auto paroda. Tai vienas pagrindinių šios industrijos renginių, skirtas naujausiai produkcijai pristatyti bei pateikti visuomenės kritikai konceptualias idėjas.

Volkswagen pristatė naujojo Golf BlueMotion konceptą

Volkswagen pristatė naujojo Golf BlueMotion konceptą

2008-09-17 15:43

Volkswagen pristatė naujojo Golf BlueMotion konceptą, tai automobilis, kuris išmeta į atmosferą vos 99 g/km CO2. Daugelio Europos Sąjungos šalių kelių mokestis nustatomas atsižvelgiant į transporto priemonės CO2 išmetimą į atmosferą, nustatyta riba nuo kurios prasideda apmokestinimas yra 100 g/km, tai reiškia, kad Golf BlueMotion laimi 1 g/km CO2 ir sutaupys vairuotojams apie 50 eurų per metus.

Paryžiaus Motor Show bus pristatytas 4X4 MINI Crossover Concept

Paryžiaus Motor Show bus pristatytas 4X4 MINI Crossover Concept

2008-09-16 18:42

Paryžiaus Motor Show bus pristatytas naujausias BMW dukterinės įmonės MINI, konceptas - 4X4 MINI Crossman miesto visureigis. Tai pirmasis MINI gaminys, siekantis daugiau nei keturis metrus ilgio. Šis modelis, be abejo, sukels daugybę debatų tarp MINI gerbėjų, kadangi Crossover konceptas toli nužengė nuo tradicinių MINI automobilių formų.

Mercedes E-klasė: prasidėjo bandymai

Mercedes E-klasė: prasidėjo bandymai

2008-09-12 11:07

Naujoji Mercedes E klasė jau ruošiama pristatymui. Štutgarde Mercedes flagmanui kėbulo identifikacijos kodu W212 atlikti pirmieji baziniai testai.
Nors sunku apie automobilio išvaizdą spręsti iš pirmųjų pasirodžiusių nuotraukų, tačiau jau dabar akivaizdu, kad E klasės eksterjeras žymiai skiriasi nuo praėjusios kartos modelių. Ketvirtosios kartos E klasė pasisavino stambias ratų arkas iš S klasės. Padidėjo bamperių apimtis tiek dėl geresnės smūgio absorbacijos susidūrimo metu, tiek atsižvelgiant į auto remonto kainų bei laiko sąnaudas, kadangi patogiau paruošti ir keisti vientisą plastmasinę dalį negu atskiras metalines kėbulo dalis. Praplėstos priekinės grotelės įgavo naujos formos rėmelius. Naujasis Mercedes W212 universalas savo elegantišką išvaizdą išmainė į sportišką eksterjerą, o tokie ženklūs pasikeitimai, mūsų manymu, gali „išgąsdinti“ lojalius E klasės klientus.

Greičiausias iki šiol sukurtas Audi TT

Greičiausias iki šiol sukurtas Audi TT

2008-09-11 10:37

Audi TT RS prototipas, kaip matyti nuotraukose, jau paruoštas pardavimui ir testuojamas be jokių kamufliažų. Galima nuspėti, jog TT RS prekyboje pasirodys jau šių metų pabaigoje. TT RS, smarkiai išsiskiriantis iš TT modelių linijos, pasisavins R8 stiliaus „bodykitą“, chromuotus šoninius veidrodėlius ir ovalo formos išmetimo sistemos antgalius. Platesnės ratų arkos, skirtos 19 colių ratams sutalpinti, išlenktas galinis spoileris ir RS bedžai sukuria agresyvią naujojo TT RS automobilio išvaizdą.

Ford tyrinėja rinką: žaibiškai greitas ir vikrus Ka modelis

Ford tyrinėja rinką: žaibiškai greitas ir vikrus Ka modelis

2008-09-09 17:03
Tik dabar pasirodė pirmi oficialūs pranešimai apie Ford inžinierių užmojus, suteikti naujos kartos Ka modeliui ST charakterį. Gamintojai prižada, jog šiuo modeliu nustebins tokios automobilių klasės mėgėjus ne tik išskirtinėmis techninėmis galimybėmis, tačiau didžiulis dėmesys bus skirtas ir komfortui bei išorės dizainui.
Audi RS6 Lietuvoje kol kas dar tik miesto reklaminėse iškabose!

Audi RS6 Lietuvoje kol kas dar tik miesto reklaminėse iškabose!

2008-09-08 10:53

2007 metais Frankfurto parodoje pristatytas Audi RS6, oficialiai debiutavo Maskvos motor šou. Šis veržlus automobilis sulaukė gausybės ovacijų. Vokietijos ir Rusijos rinkų klientai stoja į eilę, norėdami įsigyti šį automobilį priversti laukti iki pusės metų.

Audi Q5 iš ABT tiuningo ateljė

Audi Q5 iš ABT tiuningo ateljė

2008-09-05 11:40

Kompanija ABT, viena stambiausių nepriklausomų auto tiuningo ateljė Europoje, jau virš 20 metų specializuojasi kompleksinių bei atskirų tiuningo paketų gamyboje. Neseniai pradėtas gaminti Audi Q5 jau apsilankė ABT dirbtuvėse.

Pietų Korėjoje pradėtas pardavinėti naujasis KIA Forte

Pietų Korėjoje pradėtas pardavinėti naujasis KIA Forte

2008-09-04 13:42

Praėjusį savaitgalį Pietų Korėjoje pradėtas pardavinėti naujasis KIA Forte modelis, kuris pakeitė pasenusį KIA Spectra (Creato). Tai 4,5 metrų ilgio ir 4 durų sedanas, kurio dizainas kurtas remiantis KIA Koup konceptu, pristatytu šių metų kovo mėnesį Niujorko autosalone. Kitų šalių rinkas KIA Forte pasieks ateinančių metų viduryje. Kiek vėliau šis modelis bus siūlomas pirkėjui su kupė bei hechbeko kėbulais.

Ne už kalnų ir saulės siekianti AUDI R8

Ne už kalnų ir saulės siekianti AUDI R8

2008-09-03 14:20

Neseniai fotografams pavyko užfiksuoti AUDI R8 su atkeliamu stogu. Vokiškos markės automobilių vadovai apie galimą tokio varianto gamybą kalbėjo jau seniai. AUDI AG yra vienintelis stambus Vokietijos automobilių gamintojas, kuris dar nepristatė GT, superkaro, cabrio ir roadsterio viename, nors Vokietijos vidaus rinkoje panašūs gaminiai jau yra žinomi ir pripažinti, tokie kaip AUDI konkurentų BMW ir Mercedes kompanijų sukurti Z8 ir SL modeliai.

Seulas, Korėja. Hyundai skelbia limuzino klasės gamybos pradžią!

Seulas, Korėja. Hyundai skelbia limuzino klasės gamybos pradžią!

2008-09-02 15:34

Naujasis Hyundai flagmanas trumpu pavadinimu „VI“, žada pirkėją sudominti prabangos elementais bei Hyundai išrastomis pažangiausiomis technologijomis. Ilgesnis, platesnis ir aukštesnis nei jo konceptas, „VI“ bus 5,16 m ilgio, 1,9 m pločio ir 1,495 m aukščio . Siūloma plati variklių komplektacijos gama: 3,8 l Lambda V-6 skirta miestui; 4,6 l Tau V-8 skirta greitkeliui ir galingiausias 5,0 l Tau 2H variantas. Automobilis jau paruoštas gamybai ir rinkoje pasirodys 2009 metų vasario mėnesį.

 

"Veno" - lenkiškas ekskliuzyvinis superautomobilis

2008-08-29 12:56

Lenkijoje įsikūrusi kompanija“Veno Automotive“, kurią kontroliuoja Didžiosios Britanijos privatus fondas „Heros Capital“, paskelbė ambicingus planus išleisti pirmą lenkišką ekskliuzyvinį superautomobilį.

«
1
2
3
4
5
6
»
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutinku